شرایط و قوانین

  1. شرکت پیشگامان توسعه فناوری رایمون در راستای رسالت خود در جهت حمایت از تولیدکنندگان، بنگاههای اقتصادی کوچک، توسعه کارآفرینی و بهبود فضای کسب و کار، اقدام به راه‌اندازی پلتفرم «اوچین» نموده است.
  2. استفاده و بهره‌برداری از پلتفرم اوچین (https://ouchin.com) و سرویس‌ها، ابزارها، اپلیکیشن‌ها، و سایر وب‌سایت‌ها و دامنه‌ها و نشان‌های تجاری وابسته به آن، که از این پس در این سند «اوچین»‌ نامیده می‌شود، برای تمام افرادی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران، اهلیت قانونی خرید و فروش و نیز بهره‌برداری و مشارکت در فضای مجازی را دارند، که در این سند «کاربر / کاربران» خوانده می‌شود، به شرط رعایت قوانین و شرایط این سند و سایر اسناد ارجاع یا اشاره شده، آزاد خواهد بود. همچنین منظور از «محصول» در این سند، همه کالاها و خدمات فیزیکی (عینی و ملموس) و غیرفیزیکی است که کاربر در جایگاه غرفه‌دار برای فروش یا اهدا عرضه می‌کند.
  3. بازارچه اینترنتی محصولات کشاورزی اوچین را شرکت «پیشگامان توسعه فناوری رایمون (سهامی خاص)» به شماره ثبت ۲۰۸۰۴ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۱۶۹۰۴۱ مدیریت می‌کند که به عنوان یک واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی پارک علم و فناوری استان گیلان مستقر می‌باشد. تاریخ آخرین ویرایش و به‌‌روزرسانی این سند «۲۲ دی ۱۳۹۸» است.

ثبت سفارش در اوچین بین ساعات ۸ صبح تا ۲۲ امکان‌پذیر می‌باشد.

مشتریان می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین و یا نقدی در محل پرداخت نمایند.

باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در اوچین شامل مواد‌غذایی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌ جز در مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود، وجود ندارد.

– در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحدخدمات مشتریان اوچین اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

– اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا ۲ روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان اطلاع داده شود. در صورت تایید نقص، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با کالای دیگری جایگزین نمایید.

– آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود. در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید.

در صورت نیاز به شکایت می توانید از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.